X Copernicus Cup - Toruń, 12.03.2016 - Podsumowanie

W dniu 12.03.2016 w Toruniu odbył się jubileuszowy X turniej Copernicus Cup. Nasze zawody odwiedziło 297 zawodników z 22 klubów z całej Polski, którzy rywalizowali w konkurencjach kata indywidualnego, kata drużynowego oraz kumite.

Puchar Prezydenta Miasta Torunia dla najlepszego klubu zdobyło Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zdobył Białostocki Klub Karate a trzecie miejsce wywaliczyli zawodnicy klubu Bushi-Do Bydgoszcz. Serdecznie gratulujemy! (...)

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy zdobyli medale w swoich konkurencjach i życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji z treningów na klubowych dojo!

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za stworzenie wspaniałego widowiska na bardzo wysokim poziomie!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy swoją ciężką pracą nie tylko w dniu zawodów przyczynili się do tego, że jubileuszowa edycja turnieju Copernicus Cup była świetnie zorganizowana i przebiegła bez żadnych przeszkód, jesteście wielcy!

Dziękujemy również naszym sponsorom, którymi byli - Copernicus Toruń Hotel****, Płatki Śniadaniowe NESTLE, Drukarnia Offsetowa SKOCZEK, Firma FASTERM. Dzięki nim nasza impreza osiągnęła najwyższy poziom i nabrała swojego smaku!

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Torunia za objęcie Honorowego Patronatu, oraz Urzędowi Miasta Torunia za wsparcie finansowe w organizjacji naszych zawodów.

Serdeczne podziękowania składamy również Radiu ZET Gold 92,8 FM, które było naszym patronem medialnym!