Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej zakończone

W dniu wczorajszym odbyły się Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Brzozówce.

Nasi zawodnicy w szerokim składzie brali udział w zawodach i zdobyli wiele medali w różnych kategoriach:

Już w najbliższą sobotę!! Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej w Brzozówce - Zapraszamy!!

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Obrowo

GRAND PRIX TCZEW WKF 2013

W sobotę 5 października w Tczewie odbyły się zwody Grand Prix Tczew w Karate WKF

W imprezie brałao udział 19 klubów z Polski oraz goście z Rosji, Litwy i Ukrainy.

Nasz klub reprezentowało 2 zawodników Maciej Hrynek oraz Robert Wojciechowski.

Robert zdobył srebrny medal w kumite indywidualnym do lat 14

Maciej startował w kata indywidualnym i niestety odpadł w drugiej rundzie.

Zawodnikom gratulujemy udanych występów :)

zdjęcia z imprezy w galerii

Trening Otwarty dla "Sekcji Skarpa"

10 października o godzinie 17:30 odbędzie się trening otwarty dla "Sekcji Skarpa"

Zapraszamy rodziców i najblizszą rodzinę dzieci trenujących w "Sekcji Skarpa", oraz wszystkich zainteresowanych Karete Shotokan

Na treningu zaprezentujemy swoje nowe umiejęności karate.

Zapraszamy z aparatami i dobrymi humorami :)

Sensei Magda i dzieci z "Sekcji Skarpa"

Najnowsze filmy klubu

Z wielką przyjemnością prezentujemy nasze kolejne filmy.

Zgrupowanie z Shihanem Januszem Harastem

Pokaz Toruńskiego Klubu Karate-Do Ronin. Brzozówka 21.09.2013

Yamabushi Cup 2013

W sobotę 28 września 2013 w Osielsku odbył się juz po raz 16 Ogólnopolski Turniej Karate WKF Yamabyshi Cup.

W zawodach brało udział 288 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

Nasz klub reprezentowało 10 zawodników.

Medale zdobyli:

Srebrne medale
kata indywidualne - Filip Jarocki
kumite młodzików - Robert Wojciechowski

Brązowe medale

kata indywidualne - Natalia Kalinowska
kumite dziewcząt - Natalia Bandurska
kumite młodzików - Jakub Ostrowski

Wszystkim medelistom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjęcia z imprezy w galerii

Odwołanie biwaku integracyjnego

Niestety, z uwagi na brak zainteresowania biwak integracyjny w dniach 04 - 06 października 2013 nie odbędzie się.
Mamy nadzieję, że zgrupowanie uda się zorganizować w innym terminie.

Zmiana godzin zajęć dla Sekcji Skarpa!!!

Uwaga !!!!

Od czwartku 19 września następuje zmiana godziny rozpoczęcia treningu dla dzieci z godziny 17:00 na 17:30

Sobotnie treningi z powodu planowanych imprez na kortach zawieszone do odwołania.

Obecny plan treningowy dla Sekcji Skarpa to:

Grupa dzieci wtorek i czwartek godzina 17:30 - 18:30

Grupa dorosłych wtorek i czwartek godzina 18:30- 20:00

Najnowszy film promocyjny

Zapraszamy wszystkich do oglądania naszego najnowszego filmu promocyjnego.

Sobotni trening dla Sekcji Skarpa odwołany!

W sobotę 7 września nie odbędzie się trening dla Sekcji Skarpa z powodu zawodów tenisowych Baba Cup

 

Zapraszamy na zapisy od wrzesnia do nowych grup

      Magdalena Zielińska                                                     Adam Bandurski

    m.zielinska@ronin.torun.pl                                                 ronin-torun@tlen.pl

Nowy sezon treningowy od wrzesnia - ZAPRASZAMY!!

Od poczatku września ruszają 3 sekcje w naszym Klubie smiley

I. Główna "Sekcja Rubinkowo II" Sensei Adam Bandurski -        ronin-torun@tlen.pl

Zespół Szkół nr 6 Toruń, ul. Dziewulskiego 41C

ruszamy już od 3 wrzesnia w każdy wtorek, środę i piątek o godzinie 18:00 - 19.30

Zapraszamy wszystkich zawansowanych oraz początkujących na zajęcia

II. "Sekcja Skarpa" Sensei Magdalena Zielińska -               m.zielinska@ronin.torun.pl

Korty Tenisowe MOSiR - Sala terningowa w budynku recepcji Toruń,  ul. Przy Skarpie 4

ruszamy już od 3 września w każdy wtorek i czwartek

Grupa dzieci godz. 17:30 - 18.30

Grupa młodzieży i dorosłych - 18:30 - 20:00

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zapisy do nowych sekcji

III. "Sekcja Brzozówka" Sensei Adam Bandurski

Hala Sportowa Brzozówka Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

ruszamy już 5 września w każdy poniedziałek i czwartek

poniedziałek godz. 18:30-20:00

czwartek godz. 18:00-19:30

Zapraszamy wszystkich zaawansowanych oraz poczatkujących na zajęcia

Zgrupowanie integracyjne karate 04-06.10.2013

W dniach 04 - 06 października 2013 nasz klub organizuje zgrupowanie karate w Forcie IV.

Zgrupowanie ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć zarówno zawodnicy klubu Ronin jak i dzieci lub młodzież nie trenująca karate.

Plan zgrupowania

Piątek 04.10.2013:

Poszukujemy Sponsorów!!!

12 pażdziernika 2013 roku organizujemy Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej Karate W.K.F. o Puchar Wójta Gminy Obrowo.

Poszukujemy wszystkich zainteresowanych sponsorowaniem tej imprezy.

kontakt: m.zielinska@ronin.torun.pl

Zapisy od Września - 2 sekcje - Zapraszamy

 

 

Treningi wakacyjne

We wtorki i czwartki o godzinie 19:00 odbywają się treningi wakacyjne na nowej sali w hali tenisowej w Toruniu.

Sala jest nowoczesnym dojo z lustrami i wyłożona jest tatami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zajęcia.

zdjęcia z treningów w galerii

Półkolonie w Forcie IV

Trenerzy naszego klubu sensei Adam i sensei Magda prowadą zajęcia karate na półkoloniach organizowanych przez Fort IV.

Na zajęciach uczestnicy poznają zarys karate do shotokan oraz kilka podstawowych technik.

Zdjęcia z pierwszego turnusu w galerii.

Zapisy na nowej Sali w hali tenisowej w Toruniu !!

Od Września zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nowej sekcji karate.

Zajęcia będą odbywały sie we wtorki oraz czwartki

grupa dzieci w godzinach 17:00 - 18:30

grupa młodzieży i dorosłych 18:30 - 20:00

Zajęcia będą odbywały sie w nowej hali tenisowej w Toruniu przy ul. Przy Skarpie 4

 

Od września wznawiamy treningi w ZS nr 6 przy ul. Dziewulskiego 41c.

 

Zajęcia będą odbywaly się we wtorki, środy i piątki w godzinach 18.00-19.30.

Treningi w Wakacje!!

Przypominamy że 9 lipca odbędzie się pierwszy trening wakacyjny na nowej sali w hali tenisowej w Toruniu na ul. Przy Skarpie 4

 

Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki na godz. 19:00*

Mamy nadzieję na liczne uczestnictwo karateków naszego Klubu.

Do zobaczenia na terningu:)

10 medali !!! na IV Otwartych Mistrzostwach Pałuk i Kujaw Zachodnich w Karate Strzelno 2013

W sobotę 22 czerwca rozegrane zostały Mistrzostwa Pałuk i Kujaw Zachodnich w Strzelnie. Zawodnicy naszego klubu wrócili z nich z dorobkiem 10 medali.

Nasz klub reprezentowali:

Kalinowska Natalia - 2 medale

Kalinowski Jaś - 2 medale

Nowak Martyna - 1 medal

Galasińska Angelika - 3 medale

Jarocki Filip - 1 medal

Hrynek Maciej - IV miejsce

Makuch Paweł - IV miejsce

Wojciechowski Robert - 1 medal

Strony

Subskrybuj Ronin RSS